Oferta ślubna

JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Jaguar F-Type 2020. Nietuzinkowy design oraz sportowy charakter – tak można opisać prezentowany przez nas samochód. Cała moc i moment obrotowy przenoszone są za pośrednictwem 8-biegowej automatycznej skrzyni na tylne koła. Sprint do 100 km/h w wykonaniu tego kocura trwa 5,7 sekundy. Uwaga na uciekający tył, duży moment obrotowy podawany na koła ułatwia harce na drodze. Nieposkromiona moc 300 kM uwięziona pod maską wzbogaci dzień Waszego ślubu o niezapomniane wspomnienia z jazdy.

BMW SERIA 3 330i TOURING

BMW SERIA 3 330i TOURING

Szybkość, nowoczesny design, wygoda – to określenia, jakie możemy przypisać wspaniałemu pojazdowi jakim jest BMW Seria 3 330i Touring. Oferujemy niezawodne auto o mocy silnika 256KM i pojemności 2.0, które da Ci maksymalną frajdę z jazdy! Zmiana trybów “Sport” i “Eco” pozwoli dostosować jazdę do swoich preferencji, dzięki temu jesteś w stanie poczuć i poznać wszystkie atuty tego samochodu. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że BMW Serii 3 jest kompletnie wyposażonym pojazdem, który idealnie sprawdzi się w dłuższych podróżach, a także do ostrzejszej jazdy.

FERRARI FF

FERRARI FF

Nadwozie typu shooting break, jednostka V12 oraz napęd na cztery koła. To zaledwie kilka najważniejszych cech, które wyróżniają wyjątkowy samochód jakim jest Ferrari FF!
Zasilające flotę naszej wypożyczalni 3-drzwiowe, sportowe kombi dowiezie nawet 4 uczestników podróży bezpiecznie do celu. Pod jego maską drzemie wolnossąca jednostka V12 o pojemności 6,3 l, która produkuje aż 660 KM. To w połączeniu z 7-biegową 2-sprzęgłową przekładnią oraz napędem na cztery koła sprawia, że jedno z największych Ferrari w historii przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,7 s oraz osiąga prędkość maksymalną 335 km/h.

Scroll to Top